आजबाट दिनेश खबर ६ वर्ष पूरा गर्दै ७ औँ वर्षमा प्रवेश।

5
SHARES
26
VIEWS

धनगढी: लामो समयदेखि सुदुरपश्चिमका दुरदराजमा गुञ्जने दिनेश खबरले आज (मंगलबार )६ वर्ष पूरा गर्दै ७ औँ वर्षमा प्रवेश गरेको छ।

२०७४ साल फागुन १४ गतेदेखि सुरु भएको दिनेश खबरले ६ वर्ष पूरा गर्दै ७ औँ वर्षमा प्रवेश गरेको हो। सुदूरपश्चिमको विकास र समृद्धिका मुद्धाहरुलाई पहिलो प्राथमिकता दिदै आएको दिनेश खबरले अझ सशक्त रुपमा अगाडी बढ्ने जनाएको छ। दिनेश खबरले आगामी दिनमा अझ बलियो र खवरदारी पत्रकारिता गर्दै सुदूरपश्चिम प्रदेशको विकास र समृद्धिका मुद्धाहरु उठाउने दिनेश सञ्चार गृहले जनाएको छ।

साथै दिनेश खबरलाई यहाँससम्म पुर्याउन सहयोग गर्ने पाठक विज्ञापनदाता सहयोगी शुभेच्छुक सबैलाई सञ्चार गृहले धन्यावद दिदै आगामी दिनमा पनि यस्तै सहयोग र मायाको अपेक्षा गरेको छ। विविध चुनौतिको सामना गर्दै दिनेश खबरले सक्रियतापूर्वक काम गरेको भन्दै सञ्चार गृहले संस्थामा कार्यरत सम्पूर्ण पत्रकार एवं कर्मचारीहरुलाई धन्यवाद समेत दिएको छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार