जनताहरु धरै शिक्षित भएकाले अब के सही र के गलत भन्ने कुरा जनताले नै छुट्याउछन्: नेता कडायत

61
SHARES
338
VIEWS

माधव तिमिल्सैना
अछामः
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) पञ्चदेवल विनायक नगर कमिटीको विस्तारित बैठक विनायकमा सम्पन्न भएको छ ।

आज बाल्लेमाण्डौँमा सो बैठक सम्पन्न भएको हो । जिल्ला कमिटि सदस्य बखत बहादुर कडायतको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि नेकपाका केन्द्रिय कमिटि सदस्य भिम कडायत रहनुभएको थियो । प्रमुख अतिथिको आसनबाट बोल्दै नेता कडायतले केहि समुह बाहिरिदैमा पार्टीलाई कुनै असर नपर्ने बताउनुभयो ।

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई कामै गर्न नदिएकाले संसद विघटन गरेको बताउनुभयो । त्यस्तै उहाले बहुदलिय व्यवस्थापछि देशमा विभिन्न पार्टी मिल्ने, फुट्ने गरेको भन्दै जनतालाई नआत्तिन अनुरोध गर्नुभएको छ । जनताहरु धरै शिक्षित र बुझ्ने भएकोले अब के सही र के गलत भन्ने कुरा जनताले नै छुट्याउने बताउनुभयो ।

उक्त्त बैठकमा बिगठित प्रतिनिधि सभाका सदस्य तथा नेकपा केन्द्रीय सदस्य यज्ञ बहादुर बोगटी, पदम बहादुर बोहोरा, कटक बहादुर साउद, भिम जनाला, मुना अधिकारी, भिम बहादुर विष्ट, कमल रावल, प्रदेश कमिटि सदस्य चन्द्र बहादुर बोहोरा, लक्ष्मी बोगटी, पदम देवकोटा रहनुभएको थियो । त्यस्तै जिल्ला कमिटि सदस्य डिवि साउद,नन्द बहादुर चलाउने, गंगाराम ढकाल लगायत नेकपामा आस्थावान,शुभेच्छुक,शुभचिन्तकहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

जिल्ला कमिटि सदस्य जय बहादुर विष्टको स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको सो बैठकको सञ्चालन जिल्ला कमिटि सदस्य शेर बहादुर बुढाले गर्नुभएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार