अध्यक्ष नेपालसँग भेटवार्तामा चिनियाँ टोली

24
SHARES
132
VIEWS

१३ मंसिर काठमाडौ । चार दिने नेपाल भ्रमणमा आएको चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको प्रतिनिधिमण्डलले नेकपाका नेताहरुसँगको भेटवार्तालाई तिब्र पारिरहेको छ।
सोमबार विहान अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग भेट गरेको टोलीले अहिले पूर्वप्रधानमन्त्री एवं अर्का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालसँग बानेश्वरस्थित एक होटेलमा भेट गरेको हो । पूर्वप्रधानमन्त्री नेपालसँगको भेटमा चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीको अन्तर्राष्ट्रिय विभागका उपमन्त्री गुओ येचौसहित चार जना सहभागी छन्।

आइतबार नेपाल आइपुगेको टोलीले आइतबार साँझ राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई र राति प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसँग भेटवार्ता गरेको थियो। सोमबार नै नेकपाका वरिष्ठ नेता झलनाथ खनालसँग पनि भेट गर्ने तय भएको छ । चिनिया टोली आझै स्वदेश फर्कने कार्यक्रम रहेको बताइएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार