अलपत्र भारतिय बृद्ध महिलाकाे कांग्रेस नेता कुँवरकाे पहलमा उद्दार

26
SHARES
145
VIEWS

अछाम । बयालपाटा अस्पताल नजिकै बिगत ४ दिन देखि अलपत्र एक भारतीय बृद्ध महिलाकाे उद्दार गरिएको छ । कांग्रेस नेता राजन कुँवर पहलमा ती महिलालाई उद्दार गरि उपचारको लागि बयालपाटा अस्पतालमा राखिएको छ । ती बृद्ध महिलालाई उपचार पछि ल्याक नेपाल द्रारा साफेबगरमा सञ्चालित सेब हाउसमा राखिने नेता कुँवरले बताए ।

भारतकाे युपि घर बताउने ती महिला असाेज महिना देखि साफेबगर नगरपालिका ७ रिडिकाेटकाे क्वारेन्टाईनमा बसेकाे र बिरामी भएपछि रिडिकाेटका केहि युवाको पहलमा बयालपाटा अस्पताल भर्ना गरिएको वडा अध्यक्ष मिठ्ठु भाटले बताए ।

ती महिलाको बारेमा अाफुले साफेबगर नगर प्रमुख कुल बहादुर कुँवरलाई जानकारी गराएकाे वडा अध्यक्ष भाटले बताए ।

बयालपाटा अस्पतालका अनुसार ति महिलालाई सामान्य उपचार गरेकाे र महिला गएकाे बताएको छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार