पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराकी पत्नीको निधन

71
SHARES
394
VIEWS

काठमाण्डाै – पूर्वसभामुख तथा प्रतिनिधि सभा सदस्य कृष्णबहादुर महराकी धर्मपत्नी सीता महराको निधन भएको छ ।

दशैँमा पुर्ख्याैली घर रोल्पा मेबाङ गएको बेला स्वास्थ्यमा सामान्य समस्या देखिएपछि उहाँलाई गएको १३ गते दाङको गोर्खा अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । निमोनिया र स्वासप्रश्वासको समस्या देखिएपछि १४ गते हेलिकोप्टरबाट काठमाण्डौ ल्याई नर्भिक अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । नर्भिक अस्पतालमा पीसीआर परीक्षण गर्दा उहाँमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको थियो ।

१५ गतेदेखि भेन्टिलेटरमा राखेर उपचार गर्ने क्रममै आज बिहान उहाँको निधन भएको अस्पतालले पुष्टि गरेको छ । उहाँ १० वर्षदेखि माइस्थेनिया नामक रोगबाट पीडित हुनुहुन्थ्यो । सीता २०१८ साउन १३ मा रोल्पा गजुल धौले गाउँमा जन्मनुएको हो । महरासँग उहाँको २०३५ सालमा विवाह भएको थियो । उहाँका दुई छोरा र दुई छोरी छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार