पहाडी क्षेत्रमा आंशिकदेखि सामान्य बदली, केही स्थानमा बर्षाको सम्भावना

26
SHARES
147
VIEWS

काठमाडौं । हाल देशभरको मौसममा प्रभाव देखाउने कुनै पनि उल्लेखनीय मौसमी प्रणाली कायम छैन । हाल प्रदेश १, गण्डकी प्रदेश, कर्णाली प्रदेश र सुदूरपश्चिम प्रदेशका पहाडी भू–भाग र प्रदेश २ र लुम्बिनी प्रदेशको मौसममा आंशिक बदली रहेको छ ।

त्यस्तै देशका बाँकी भू–भागको मौसम सामान्यतया सफा रहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ । आज दिउँसो देशभर पहाडी भू–भागहरुमा आंशिक देखि सामान्य बदली रहनेछ । त्यस्तै अन्य भू–भागको मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ ।

देशका पहाडी भू–भागहरुका केही स्थानमा हल्का बर्षाको सम्भावना रहेको विभागले जनाएको छ । आज राती देशका पहाडी भू–भागहरुमा आंशिक बदली रहनेछ । त्यस्तै अन्य भू–भागको मौसम सामान्यतया सफा रहने जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार