मंगलसैन ६ मा आयोडिन युक्त नुन निशुल्क बितरण

33
SHARES
181
VIEWS

अछाम । मंगलसैन नगरपालिका वडा न ६ मा आयोडिन युक्त नुन बितरण गरिएको छ । मालिका बचत तथा ऋण सहकारी संस्था ठुलासंनले आयोडिन युक्त नुन निशुल्क बितरण गरेको हो ।

विश्व भरी फैलीरहेको कोरोना भाइस रोकथामका लागि नेपाल सरकारले लागू गरिएको लकडाउनमा वडाका स्थानीय लाई अत्यावश्यक खाद्य सामग्री खरीदका लागि सहजहाेस भन्ने उद्देश्यले सहकारीको आर्थिक सहयोगबाट प्रती परिवार १ देखि ३ सदस्य भएको परिवारलाई १ पोका , ३ परिवार देखि ६ सम्मका लागि २ पोका र ६ भन्दा माथी रहेका परिवारका सदस्य लाई ३ का दरले निशुल्क नुन बितरण गरिएको सहकारीका सचिब हेमराज भण्डारीले जानकारी दिनु भयाे ।

नुन बितरण कार्यक्रममा मंगलसैन नगरपालिका वडा न ६ वडा अध्यक्ष जनक राज भण्डारी ,वडा सदस्य देवेन्द्र प्रसाद भण्डारी, वडा सहायक देबेन्द्र खत्रि लगाएतकाे सहभागीता रहेकाे सहकारीका ब्यावस्थापक बेदराज भण्डारीले जानकारी दिनु भयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार