बिनायकमा महिलासंग उप प्रमुख तथा सुत्केरी पोषण प्रोत्साहन कोसेली कार्यक्रम सुरु

52
SHARES
291
VIEWS

लक्ष्मि धामी,अछाम,पञ्चदेवल विनायक नगरपालिकामा महिलासंग उप प्रमुख तथा सुत्केरी पोषण प्रोत्साहन कोसेली कार्यक्रम आजबाट सुरु भएको छ । आ.व.०७६/७७को वार्षिक स्विकृत कार्यक्रम अनुसार बहुक्षेत्रिय पोषण योजना कार्यक्रमको आर्थिक सहयोगमा कार्यक्रम गरिएको हो । पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका वडा नम्बर ३ का वडाध्यक्ष सुरेन्द्र कुमार शाही अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा पञ्चदेवल विनायक नगरपालिकाका नगर उप प्रमुख अम्बिका चलाउने प्रमुख अतिथी रहनु भएको थियो ।

प्रमुख अतिथीले सुत्केरी आमा तथा बालबालिकाको पोषणमा सुधार ल्याउने उद्देश्यले कार्यक्रम निति तथा मार्फत नतै सन्चालन गरेकोृ बताउनुभयो । साथै उहाँले आगामी दिनमा पनि निरन्तर महिला र बालबालिकाको पोषण सुधारका लागि आफु तत्पर रहेको बताउनुभयो ।


उप प्रमुख चलाउनेले आफ्नो बालबालिकाको पोषणमा आमाको महत्वपूर्ण भूमिका रहने भएकोले हरेक आमाले वच्चाको भविश्य सुनिश्चितताका लागि सरकारले दिर्एको बालपोषण भत्तालाई सहि सदुपयोग गर्नुपर्ने बताउनुभयो । कार्यक्रममै नगर उप प्रमुख चलाउनेले सुत्केरी आमाहरुलाई एक ्एक झोला,२ प्याकेट आयोडिनयुक्त नुन,२ वटा नुहाउने साबुन,एक क्यारेट अन्डा,र एक किलो चना हस्तान्त्रण समेत गर्नुभएकोथियो ।

कार्यक्रममा पञ्चदेवल विनायक नगरपालिकाका नगर कार्यपालिका सदस्य मिरा नेपाली,कृषि विकास शाखाका सँयोजक महाजित वि.क.,पशुसेवा शाखाका नायब पशुसेवा प्राविधिक हरिचन्द्र बोगटी लगायतको उपस्थिती रहेकोथियो । कार्यक्रमको सन्चाललन र सहजिकरण बहुक्षेत्रिय पोषण शाखाका प्रमुख हँशराज अधिकारी ले गर्नुभएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार