अछाममा ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु

26
SHARES
143
VIEWS

अछाममा ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । पूर्बि अछामको पञ्चदेवल बिनायक नगरपालीका वडा नः ४ कालीकास्थान को पलाँता खाल नजिकै भिर बाट खस्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यू भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बिनायकका प्रमुख पर्मानन्द जोशीले जानकारी दिनुभयो ।

मँगलसेन नगरपालीका वडा नः १२ बस्ने शेर बहादुर रावलको भे १ त ८२९४ नम्बरको ट्रयाक्टर भिरबाट करीब २५० मिटर तल खसेको बताईएको छ । मृत्यू हुनेमा दैलेखको आठबिस नगरपालीका वडा नः ३ बस्ने अन्दाजी २८ बर्षिया दिनेश बिक रहको बुझिएको छ । ट्रयाक्टर हिजो राति नै दुर्घटना भएको हुनसक्ने प्रहरीले अनुमान गरेको छ । आफुले आज बिहान १० बजे तिर मात्रै खबर पाएकाले अहिले प्रहरीको टोली घटनास्थल मा खटिएको ईलाका प्रहरी प्रमुख जोशीले बताए । ट्रयाक्टर के कति कारणले दुर्घटना भयो भन्ने अनुसन्धान बाट मात्रै खुल्ने उनको भनाई छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार