तुर्माखाँदमा सोलार लिफ्ट खानेपानिको उद्घाटन

184
SHARES
141
VIEWS

धन बहादुर बुढा ,अछाम । तुर्माखाँद गाउँपालिका ३ भैरवस्थानको सेलगाडी लकान्द्रा सोलार लिफ्ट खानेपानिको आज एक कार्यक्रमका विच उद्घाटन गरिएको छ । सेलगाडी लकान्द्र सोलार लिप्ट खानेपानी तथा सरसफाई उपभोक्ता समितीका अध्यक्ष जोगीराम बुढाको अध्यक्षतामा भएको सिलान्यास कार्यक्रममा तुर्माखाँद गाउँपालिकाका अध्यक्ष पुष्पराज शर्मा प्रमुख अतिथी रहनुभएकोथियो ।

प्रमुख अतिथीको आसनबाट बोल्दै गाउँपालिका अध्यक्ष शर्माले गाउँपालिकाको लकान्द्रमा मात्र नभई खानेपानिको पहुँचबाट बन्चित भएका नागरीकहरुलाई आफ्नै कार्यकालमा खानेपानीको पहुँच पुर्याउने बताउनुभयो । फिनलेन्ड सरकार र तुर्माखाँद गाउँपालिका जलश्रोत व्यवस्थापन परियोजनाको आर्थीक सहयोमा १८६ घरधुरी लाभान्वित हुने गरी लिफ्ट खानेपानीको शिलान्यास गरिएको हो ।

सिलान्यास कार्यक्रममा तुर्माखाँद गाउँपालिका वडा नम्बर ३का वडा अध्यक्ष पदम बहादुर बुढा विशिष्ट अतिथी रहनुभएकोथियो । कार्यक्रममा तुर्माखाँद गाउँपालिका वडा नम्बर ३का वडा सदस्य अम्मरे कामी ,तुर्माखाँद गाउँपालिका जलश्रोत व्यवस्थापन अधिकृत बल बहादुर विष्ट,वयवृद्ध गोपी बुढा लगायतका अतिथीहरु रहनुभएकोथियो ।

लोग कामीको स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको कार्यक्रमको सन्चालन कलम वि।क।ले गर्नुभएको प्रेस यूनियनका केन्द्रिय पार्सद धन बहादुर बुढाले जानकारी दिनुभएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार