सान्त्वना कलेजले बाढ्याे डेढ सय मानिसलाई जाडोकाे कपडा

30
SHARES
164
VIEWS

बानेश्वर अालाेकनगर स्थित सान्त्वना मेमोरियल कलेजले जावलाखेल वडा कार्यलय अगाडि करिब डेढ सय सडक मानवलाई जाडाेकाे कपडा वितरण गरेको छ ।

सान्त्वना कलेज स्नातकोत्तर दाेस्राे बर्ष सामाजिक कार्य अध्यन गरिरहेका बिद्यार्थीहरुले पौष तीन गते बिहीबार ललितपुरको जावलाखेल वडा कार्यलय अगाडि कपडा वितरण गरेको हाे । हरेक हप्ताको बिहीबार खाना खानाको लागि अाउने सडक मानव र ज्याला मजदुरहरुलाई वितरण गरेको हाे । सान्त्वना कलेजले जाडाेकाे कपडा , सर्ट ,पाइन्ट ,ज्याकेट अादि करिब डेढ सय मानिसलाई वितरण गरेको छ । वितरण गर्दा स्थानीय प्रहरीले र छाेरिकाे लागि छाेरि अभियानले सहयाेग गरेको थियो ।

उक्त दिन सान्त्वनाले कपडा वितरण गरि सकेपछि अनाथ बालबालिका पाल्दै अाएकाे संस्था पुनर्उत्थान प्रतिस्ठान ललितपुर लाई बिस्कुट पनि वितरण गरेको हाे । वितरण कार्यक्रम सहज रुपमा सफल भएको बिद्यार्थी र प्रहरीले बताएका हुन् । जाडाे कपडा पाउँदा धेरै खुसि लागेको पिडितले बताएका थिय ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार