उपनिर्वाचनबारे कांग्रेस महामन्त्री खड्काको घोषणाले देशभर खुसियाली !

34
SHARES
188
VIEWS

काठमाडौं– संघ, प्रदेश र स्थानीय तहमा ५२ जनप्रतिनिधि चयनका लागि धमाधम मतदान भइरहेको छ । उपनिर्वाचन हुने ३७ जिल्लाका दुई सय ४७ मतदानस्थलमा मतदानका लागि पाँच सय ३७ केन्द्र राखिएका छन् । बिहान ७ बजेदेखि सुरु भएको मतदान साँझ ५ बजेसम्म हुनेछ ।

उपनिर्वाचनको मतदान चलिरहँदा कांग्रेस महामन्त्री पूर्णबहादुर खड्काले सामाजिक सञ्जालमा कांग्रेसका पक्षमा लहर देखिएको बताएका छन् । लगातार दुई ट्वीट गर्दै देशभर कांग्रेसको पक्षमा महोल देखिएको बताएका छन् ।

उनले पहिलो ट्वीटमा पोखरामा जतासुकै रुखको पक्षमा लहर देखिएको बताएका थिए । लगत्तै अर्को ट्वीट गर्दै पोखरा, दाङ्ग, भक्तपुर, बागलुङ, धरान, महोत्तरि, पाँचथर, संखुवासभा, हुम्लासँगै देशै भरी कांग्रेसको लहर देखिएको बताएका छन् ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार