एक किशाेरी २ दिनदेखि बेपत्ता

45
SHARES
249
VIEWS

टेकराज भण्डारी, अछाम । कमलबजार नगरपालिका वडा नम्बर ७ जामामा एक किशाेरी २ दिनदेखि बेपत्ता भएकी छन् । मंगलबार दिउसाे ३ बजे अामाले काटेकाे घाँस ल्याउन करिब डेढ घण्टा टाढा बजेडी चिलिमे वनतिर गएकी १६ बर्षकी बासु जैसी बेपत्ता भएकि हुन् ।

अामा संगै घाँस ल्याउन भनी गएकी उनी अामा अर्काे बाटाेबाट घर फर्केकाले अामासंग भेट नै गर्न नपाएकि र अबेरसम्म घर नफर्केकी उनका बुवा गंगाराम जैसीले बताउनु भयाे । अामा एक्लै घर फर्केपछि छाेरीकाे खाेजीका लागि मंगलबार रातिसम्म र बुधबार दिनभर खाेजी गर्दा पनि नभेटिएकी उनका ठुलाबुवा खडकराज जैसीले जानकारी दिनुभयाे ।

किशाेरीकाे मानसिक अवस्था अलि ठिक नभएको बताईएकाे छ । उनले कालाे स्वीटर, राताे अलादानी लगाएकी र राैँ काटेकी थिईन् । उनलाई फेला पार्नुहुनेले नजिककाे प्रहरी कार्यालय वा सम्पर्क नम्बर 9866493612 मा खबर गरिदिन उनका अाफन्तले अनुराेध गरेका छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार