समर्थन फिर्ता लिँदै सरकारबाट बाहिरियो जनमत पार्टी।

6
SHARES
31
VIEWS

काठमाडौं, ९ माघ । जनमत पार्टी मधेश प्रदेश सरकारबाट बाहिरिएको छ । आज (मंगलबार) मधेशका मुख्यमन्त्री सरोज यादवलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिँदै जनमत सरबारबाट बाहिरिएको हो ।जनमत प्रदेश सरकारबाट बाहिरिएसँगै पार्टीबाट सरकारमा सहभागी भएका मन्त्रीहरुले समेत राजीनामा दिएका छन् । सप्तरीको राजविराजमा रहेको मधेश कृषि विश्वविद्यालयको भवन शिलान्यासका विषयलाई लिएर जनमत र जनता समाजवादी पार्टीबीच विवाद चुलिएको थियो । मधेशमा जसपाबाटै सरोज यादव मुख्यमन्त्री रहेको अवस्थामा जनमत बाहिरिएको हो ।

मधेश कृषि विश्वविद्यालयको भनव शिलान्यास प्रदेशका शिक्षामन्त्री महेश यादवमार्फत हुनुपर्ने अडान जनमतले लिएको थियो । तर, मुख्यमन्त्री यादवले जसपा अध्यक्ष उपेन्द्र यादवको हातबाट उक्त विश्वविद्यालयको भवन शिलान्यास गराएका थिए ।

मधेश प्रदेश सभामा जनमतका १३ सांसद छन् । मधेश सरकारमा जनमतबाट २ मन्त्री र एक राज्यमन्त्री सहभागी थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार