माओवादी केन्द्रको विस्तारित बैठक ढकारीमा सम्पन्न

23
SHARES
129
VIEWS

निराजन भण्डारी मंसिर १७ अछाम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्रको ढकारी गाउँपालिका संगठन कमिटीको विस्तारित बैठक सम्पन्न भएको छ । पार्टीका जिल्ला कमिटी सचिवालय सदस्य एवम ढकारी गाउँपालिका संगठन कमिटीका ईन्चार्ज नृप बहादुर थापाको अध्यक्षता भएको बैठकको प्रमुख अतिथीमा सुदुरपश्चिम प्रदेश कमिटी सदस्य वम बहादुर रावत रहनु भएको थियो । प्रमुख अतिथीको आसन बाट बोल्दै रावतले अस्तव्यस्त पार्टी संगठनलाई व्यवस्थित बनाउनु पर्ने कुरामा जोड दिनु भएको छ । पार्टी संगठनलाई सुदृढ बनाउदै जानु आजको आवश्यता रहेको बताउनु भएको छ ।

आज बसेको बैठकले विभिन्न निर्णय समेत गरेको छ । बैठकले ढकारी गाउँपालिकाको दोस्रो सम्मेलनको तयारीको लागि नृप बहादुर थापा संयोजक रहने गरी २५ सदस्यिय कमिटी गठन गरेको छ ।साथै जिल्ला कमिटी सचिवालय सदस्य एवम ढकारी गाउँपालिका संगठन कमिटीका ईन्चार्ज नृप बहादुर थापालाई प्रदेश प्रतिनिधीको रुपमा पठाउने लगायतका निर्णय गरेको छ । बैठकको विशिष्ट अतिथीमा सुदुरपश्चिम प्रदेश कमिटी सदस्य जोरा सिंह बिष्ट रहनु भएको थियो । अन्य अतिथीमा प्रदेश कमिटी प्रतिनिधी धरणीधर जैसी र धुर्व बिष्ट लगायतको सहभागिता रहेको कार्यक्रमको सञ्चालन अनेरास्वव्यु का्रनतिकारीका जिल्ला अध्यक्ष लाल बहादुर साउदले गर्नु भएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार