मंगलसेन नगरपालिका वडा नम्बर ९ मा नेकपा एसको वडा कमिटी गठन अध्यक्षमा रावल चयन

13
SHARES
70
VIEWS

निराजन भण्डारी मंसिर ११ अछाम
अछाम जिल्लामा पनि नेकपा एकिकृत समाजवादी पार्टीको वडा कमिटी गठन कार्य निरन्तर चलिरहेको छ । जिल्लाको मंगलसेन नगरपालिका वडा नम्बर ९ ओलिगाउँमा पनि नेकपा एकिकृत समाजवादी पार्टीको वडा कमिटी गठन गरिएको छ ।नगर उपाध्यक्ष पुर्ण बहादुर रावलको अध्यक्षतामा वडा कमिटी गठन कार्यक्रम गरिएको हो । डम्बर बहादुर रावलको अध्यक्षतामा २१ सदस्यि वडा कमिटी गठन गरिएको बताइएको । जसको उपाध्यक्षमा सुरेन्द्र बहादुर रावल र विनोद बहादुर रावल सचिवमा राजेन्द्र बहादुर रावल सह सचिव प्रकाश बहादुर रावल र लक्ष्मी रावल लगायका सदस्यहरु रहेका छन ।

वडा कमिटी गठन कार्यक्रमको प्रमुख अतिथीमा नेकपा एकीकृत समाजवादी पाटीका प्रदेश कमिटी सदस्य खडक बहादुर बिष्ट रहनु भएको थियो ।प्रमुख अतिथीको आसनबाट बोल्दै बिष्टले पाटीलाई बलियो र मज्बुद बनाउन सम्पुर्ण कार्यकर्ता कसिएर लाग्नु पर्ने बताउनु भएको छ । नेकपा एकिकृत समाजवादी पाटीलाई अछाम जिल्लामा पहिलो स्थानको पाटी बनाउनका लागि सम्पुर्ण कार्यकर्ताले आफनो तर्फबाट महत्वपुर्ण भुमिका खेल्न जरुरी रहेको पनि उहाँले बताउनु भएको छ ।

जनाताकै पक्षमा रहेका काम गर्न प्रतिबद्धता पनि जनाएका छन ।कार्यक्रमका विशिष्ट अतिथीमा पाटीका जिल्ला सहसचिव नयन बहादुर शोडारी रहनु भएको थियो । विशिष्ट अतिथीको आसनबाट बोल्दै शोडारीले पाटी संगठनलाई बलियो बनाउदै जानु पर्ने कुरामा जोड दिनु भएको छ ।

वडा कमिटी गठन कार्यक्रमको अन्य अतिथीमा जिल्ला कमिटी सदस्य राम राज नाथ, दिपक रावल ,युवा सघ नेपालका जिल्ला कमिटी सचिव टेकेन्द्र जैगडी, मंगलसेन नगर कमिटी अध्यक्ष पुर्ण बहादुर राना नगर सह सचिव खकेन्द्र शाहि युवा दिपक रावल, लगायतको सहभागिता रहेका कार्यक्रमको सञ्चालन बम बहादुर रावलले, गर्नु भएको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार