अछाम क्षेत्र नं –२ प्रदेश (ख)मा शाही नेतृत्वको प्यानल घोषणा

14
SHARES
77
VIEWS

अछाम । नेपाली काँग्रेसको १४ औँ अधिवेशन चलिरहेका बेला अछाम जिल्ला क्षेत्र नं –२ प्रदेश (ख) मा युवा नेता रबिन्द्र बहादुर शाही नेतृत्वको प्यानल घोषणा भएको छ । जसको उपसभापतिमा रमेश बोगटी , रामचन्द्र ढुंगाना, सचिव निलेश रावल, कमल भण्डारी, सहसचिव नृपबहादुर थापा र हरिश थापा रहेका छ्न ।

नेपाली काँग्रेस पार्टीमा युवाहरूको विचारलाई बुझेर पार्टीलाई अगाडि बढाउने उद्देश्यले आफू आफ्नो टिमले उम्मेद्धावारी घोषणा गरेको शाहीले बताउनुभएको छ । टिममा युवाहरुको उम्मेद्धावारी रहेकाले पार्टिलाइ चलायमान र पार्टी सुदृढीकरण का लागि आफ्नो टिमलाइ मतदान गर्न सभापती पदका उम्मेद्धावारी शाहीले आग्रह गर्नु भयो । आज काँग्रेसको देशैभरिका प्रदेश निर्वाचन क्षेत्रहरुमा अधिवेशन हुँदै छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार