कैलालीमा किशोरीलाई सामूहिक बलात्कार गरेको आरोपमा चार युवक पक्राउ

181
SHARES
1k
VIEWS

कैलालीमा किशोरीलाई सामूहिक बलात्कार गरेको आरोपमा चार युवक पक्राउ
धनगढी । कैलालीमा १७ वर्षीया किशोरीलाई सामूहिक रुपमा जबरजस्तीकरणी गरेको आरोपमा चार युवक पक्राउ परेका छन्।

जिल्लाको गौरीगंगा नगरपालिका वडा नम्बर १ को चनौरामा सोमबार दिउँसो आफन्तको घरबाट धनगढी फर्किने क्रममा किशोरीलाई जबरजस्तीकरणी गर्ने चार युवकलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरिक्षक दक्षकुमार बस्नेतले बताए ।

पक्राउ पर्नेमा गौरीगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ४ का २० वर्षीय नरेश नेपाली, २१ वर्षीय अर्जुन सावद,२० वर्षीय निर्मल चौधरी र २४ वर्षीय नरेश भट्ट रहेको रहेका छन । चारै जनालाई नियन्त्रणमा राखेर अनुसन्धान भईरहेको जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार