अनेरास्ववियु अछामका पुर्ब जिल्ला सदस्य साहिको उपचारको क्रममा भारतमा निधन

219
SHARES
1.2k
VIEWS

अनेरास्ववियु अछामका पुर्ब जिल्ला कमिटी सदस्य एबम नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी अछामका सङ्गठित सदस्य देबेन्द्र बहादुर साहिको उपाचारको क्रममा भारतको पुणेमा निधन भएको छ । करिब एक महिना देखी निरन्तर रुपमा उपचारमा रहेका साहिको शनिबार निधन भएको पारिवारिक श्रोत ले जानकारी दिएको छ ।

ब्लड मा ईन्फेक्सन भए पछि काठमाडौको टिचिङ हस्पिटल मा भर्ना भएका उनि तेहा उपचार सम्भव नभए पछि भारत गएका थिय । करिब १ महिनाको लामो उपचार पछि सनिवार भारतको पुने स्थित बुधरानी अस्पताल मा उनको निधन भएको हो ।

मृतक साहीले करिब १० महिना अगाडी मात्र बिबाह गर्नु भएको थियो । डिप्रोक्स लघुबित्त बिकास बैंक मा कार्यरत साही करिब ३ महिना अघि मात्र मुगु डडेल्धुरा सरुवा भएर आयका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार