ढाँकुमा ने.क.पा.को टोल कमिटि गठन

62
SHARES
347
VIEWS

अछाम । नेपाल कम्न्यूष्ट पार्टि नेकपाकाे कमलबजार नगरपालीका वडा नः ८ ढाँकुमा टोल कमिटि गठन गरीएको छ । नेकपा वडा कमिटिका अध्यक्ष प्रजा बः बोगटीको अध्यक्षता मा भएको कार्यक्रममा नेपाल कम्न्यूष्ट पार्टि नेकपा कमलबजार नगरपालीका कार्यालय सचिब प्रेम बः बिस्ट प्रमुख अतिथि रहनुभएको थियो ।

दल बः बिस्ट सँयोजक रहने गरी २३ सदस्यिय कमिटि गठन गरीएको हो । जसको सचिबमा प्रेम रावत चयन भएका छन । कमिटिमा  दिपा बोगटी बिस्ट लगाएतका सदस्य रहेका छन । कार्यक्रममा नेकपा वडा कमिटिका सचिब रमेश चलाउने लगाएतको सहभागीता रहेको डम्बर बहादुर बोगटीले जानकारी दिनुभयो । बैठकले आगामी दिनहरुमा पार्टिका गतिबिधिहरु लाई थप सशक्त रुपमा अगाडी बढाउने निर्णय समेत पारीत गरेकाे  छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Discussion about this post

ताजा समाचार